HİZMETLERİMİZ

 

 

 

SİLİNDİRİK TAŞLAMA


Çap360x1500  mm  ölçülerine kadar her türlü  EZME SİLİNDİRLERİ, KAMALI MİLLER, LASTİK TAŞLAMA, KALIP SABİT PİMLERİ ,HAREKETLİ PİMLERİ, DİLME BIÇAKLARI, ELEKTRİK MOTORLARI RULMAN YUVASI, ELMAS PRES KALIPLARI 10 DERECEYE KADAR AÇILI TAŞLAMA,GÖBEK MİLİ VS. TAŞLAMASI  HASSAS ÖLÇÜLERİNDE TAŞLANMAKTADIR. 2 ADET SİLİNDİRİK TAŞLAMA BULUNMAKTADIR.

 

DELİK TAŞLAMA


ÇAP450 X50MM VE ÇAP 360X500 MM BOYA VE HASSAS OLARAK EN KÜÇÜK 10 MM ÇAPA KADAR HER TÜRLÜ DELİK TAŞLAMASI YAPILMAKTADIR. ENJEKSİYON KOVANI VE OCAKLARI, ENJEKSİYON PRES MAKAS BURÇLARI,KALIP BURÇLARI, RULMAN YATAKLARI, DİŞLİLER, ROLLFORMİNG MAKARALAR, ALIN TAŞLAMA, 10 DERECE KADAR AÇILI TAŞLAMA VS.

 

SATIH TAŞLAMA


400X1200X400 MM VE 320X1000X250 MM ÖLÇÜLERİNDE 2 ADET SATIH TAŞLAMA FİRMAMIZIN BÜNYESİNDE MEVCUTTUR.GİYOTIN KESME BICAKLARI, KALIPLAR, HASSAS PULLAR, SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI, DİLME BICAKLARI,PLASTİK KIRMA BICAKLARI,GIDA BICAKLARI, TEKSTİL BICAKLARI,PANÇLAR,KESME KALIPLARI VS.

 

CNC İŞLEME MERKEZİ


400X510X400 EBEATLARIN DA CNC İŞLEME MERKEZİ KALIP SETLERİ, HİDROLİK PARÇALARİ,PNOMATİK PARÇALAR, MAKİNA PARÇALARI, BICAK İMALATI VE FASON HER TÜRLÜ PARÇA İŞLENEBİLMEKTEDİR.

 

FİRMAMIZDA AYRICA POLYESTER SU DEPOSU MAŞONU İMALATI,ABKANT BICAK İMALATI,DİLME HATTI BIÇAĞI İMALATI, KIRMA BIÇAĞI İMALATI VE İSTEĞE ÖZEL MAKİNA, SERİ İŞ BAĞLAMA KALIPLARI YAPILMAKTADIR


  • Web Sitemize Hoş Geldiniz

 

YAPTIĞIMIZ İŞLER

 

SİLİNDİRİK TAŞLAMA

Çap360x1500  mm  ölçülerine kadar her türlü  EZME SİLİNDİRLERİ, KAMALI MİLLER, LASTİK TAŞLAMA, KALIP SABİT PİMLERİ ,HAREKETLİ PİMLERİ, DİLME BIÇAKLARI....

 

Copyright all right reserve.